Piknik Parafialny 2024

14 września 2024r., w święto Podwyższenia Krzyża Świętego, które jest naszym tradycyjnym odpustem w Kościółku, po odprawieniu Drogi Krzyżowej i Mszy Świętej, na placu obok Parafialnego Centrum Kultury odbył się piknik parafialny. Organizatorem pikniku był ks. proboszcz Bogdan Kielar.

Jego zorganizowanie było możliwe dzięki ludziom dobrej woli, którzy różnorako pomogli w organizacji pikniku oraz dzięki pracy mieszkańców parafii. Nie zabrakło pysznej grochówki przygotowanej przez naszych druhów strażaków oraz serc upieczonych przez panie z KGW w Klimkówce.

Pomimo planowanego ulewnego deszczu, impreza zgromadziła wielu parafian. Jej celem było m.in. budowanie wspólnoty żywego Kościoła. To również szansa na nawiązanie kontaktów pomiędzy mieszkańcami w zrelaksowanej atmosferze.

Wszystkim osobom zaangażowanym w jego organizację, darczyńcom oraz uczestnikom składamy serdeczne podziękowanie i do zobaczenia w przyszłym roku.