Wizyta Św. Mikołaja w naszej parafii

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu wczorajszym do naszej Parafii zawitał wyjątkowy, oczekiwany z utęsknieniem, gość – Święty Mikołaj, aby obdarować prezentami wszystkie zebrane dzieci. Sędziwy Święty, jak co roku przybył do świątyni ubrany w biskupie szaty w asyście pięknych Aniołków. W kościele powitała go liczna rzesza dzieci i ich rodzice, ks.proboszcz, siostry, ministranci, schola i członkowie szkolnego koła Caritas.

Wizyta Świętego Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła wiele emocji. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Świętego Mikołaja w kościele. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie i na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Każdy mógł też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

Dziękujemy Święty Mikołaju za odwiedziny i zapraszamy za rok.

Galeria