Plan Kolędy

W tym tygodniu kolęda:

Poniedziałek  13 stycznia, od godziny 9.00

Ulica Zdrojowa – od Państwa Wilusz Irena i Marian do Państwa Puchalskich za sklepem, następnie ulica Zdrojowa – uliczka od Państwa Białas do Państwa Penar Stanisław i Elżbieta     i powrót w kierunku Kościoła lewą stroną od Państwa Penar Danuta i Marian  do Pań Krukar Anna i Grysztar Zofia (przerwa na pogrzeb od godziny 12.15 do 14.15)

Wtorek  14 stycznia, od godziny 9.00

Ulica Zdrojowa od Państwa Jakubowicz Maria i Zenon do Pań Penar i Ginalska (uliczka) i powrót od  Państwa Rygiel Monika i Krzysztof do Pani Cypcar Michalina.


Wtorek 7 stycznia, od godziny 14.40 –

Ulica Księdza Waisa od Państwa Grysztar (od góry) do Państwa Krystyńskich.

Środa 8 stycznia, od godziny 9.00 –

Ulica Zdrojowa od Państwa Rogozińskich do Państwa Litwin Anna i Stanisław, a następnie dalsza część ulicy Zdrojowej i ulica Kwiatowa, do Kościoła.

Czwartek 9 stycznia, od godziny 14.00 –

Ulica Zdrojowa, droga na cmentarz, od Pani Krukar Danuta do ulicy przy Kościele  i dalsza część ulicy Zdrojowej od Pani Ziajka Maria, domy za sklepem, do Państwa Chudzińskich i powrót drogą w kierunku Kościoła do Państwa Grysztar .

Piątek 10 stycznia, od godziny 9.00 do 14.00 (konferencja klasyfikacyjna w szkole) –

Ulica Rzeczna. Najpierw 4 domy za mostkiem od Państwa Zych, a następnie ulica Rzeczna od Państwa Krukar do Pani Marii Wais.

Sobota 11 stycznia, od godziny 9.00 –

Ulica Zdrojowa od Państwa Bek i Haliżak do Państwa Penar Stanisław i Aniela, a następnie ulica Słoneczna od Państwa Potasiewicz do końca, do Państwa Uliasz i Dworzański.


Poniedziałek 30 grudnia, od godziny 9.00

Ulica Ogrodowa od Państwa Penar Anna i Marek, do ulicy Leśnej, następnie cała ulica Leśna i dalszy ciąg ulicy Ogrodowej do końca, do Państwa Jakubowicz i Barud.

Piątek 3 stycznia, od godziny 10.30 –

Ulica Zdrojowa od Państwa Rygiel Krystyna i Marian do Państwa Rajchel Jadwiga i Józef, a następnie dalszy ciąg ulicy Zdrojowej od Pani Krukar Stanisława do Państwa Rajnik i Sołtysik.

Sobota 4 stycznia, od godziny 9.00 –

Ulica Zdrojowa, od Państwa Penar Helena i Adam (obie strony do ulicy Ogrodowej), a następnie dalszy ciąg ulicy Zdrojowej (lewa strona, domy przy drodze) do Państwa Wais Daniela i Andrzej.


Piątek 27 grudnia – od godziny  9.00

Ulica Kasztanowa od Państwa Zych, lewa strona w kierunku Rymanowa do Państwa Krukar i prawa strona od Państwa Rajchel do sklepu na Osiedlu.

Sobota 28 grudnia – od godziny 9.00 –

Od Państwa Łuszcz i Wiernasz do Państwa Lenik, a następnie Osiedle – ulica w stronę Pustek od Państwa Puchalski do Państwa Michalak i Bogaczyk.