Imieniny Księdza Proboszcza

Czcigodny Księże Proboszczu

Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej parafii. Zapewniając o tej wdzięczności, w imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy Księdzu Proboszczowi życzenia zdrowia, błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń.
Pragniemy, aby Ksiądz Proboszcz niezmiennie dzielił się z nami otwartym sercem, pobożną radą, umacniał w wierze i uczył nas dzielności. Niech Najświętsza Panna otacza Księdza Proboszcza miłością i opieką, szczególnie w trudnych chwilach i wyprasza u Swego Syna wszelkie potrzebne łaski.

Wyrażając swoją wdzięczność pragniemy jednocześnie złożyć najserdeczniejsze życzenia słowami z Pisma Świętego: „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą. Niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze. I niech Cię obdarzy pokojem”.

Szczęść Boże!
Parafianie

Msza Św. imieninowa w intencji Ks. Proboszcza Bogdana Kielar  – 15 marca 2020 r., godz. 9.15

Galeria