Kochani Parafianie!

Kochani Parafianie!

Decyzją Pani Doktor i Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krośnie zostałem objęty kwarantanną. W związku z tym zostały zawieszone i odwołane wszystkie nabożeństwa w naszym Kościele. Również do odwołania nie ma możliwości spowiedzi, czy bezpośredniej rozmowy.

Kościół pozostaje otwarty codziennie w godzinach 8:00-16:00 i jest możliwość indywidualnej modlitwy. W niedzielę 29 marca Kościół będzie otwarty od rana do 15:00 i będzie również możliwość wejścia do środka i przy Chrystusie w tabernakulum zatopić się w modlitwie albo odmówić Gorzkie Żale czy Drogę Krzyżową.

Chcę serdecznie podziękować za wszystkie modlitwy, dobre życzenia i za każdą troskę, której doświadczam osobiście. Czuję się dobrze. Przebywam na plebanii, w czwartek (dziś) 26 marca zostały wzięte wymazy do zbadania na obecność COVID-19 w moim organizmie. Jestem pewien, że test będzie negatywny, a istniejące symptomy choroby są związane z przeziębieniem i chorobą gardła, które o tej porze roku zawsze mi dokuczają. O wyniku badania, zaraz po jego otrzymaniu poinformuję na naszej stronie parafialnej.  

Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będę mógł sprawować Eucharystię, której tak bardzo mi brakuje.

Pamiętam o Was wszystkich podczas codziennej modlitwy.  Proszę  Was o modlitwę za mnie i naszą Parafię w tym trudnym czasie.