Od 16 kwietnia obowiązkowe maseczki

Minister Zdrowia od 16 kwietnia br. wprowadza obowiązek noszenia maseczek ochronnych w miejscach publicznych. Mając na uwadze zalecenia Ministra oraz dobro naszych Mieszkańców  zamówiliśmy maseczki ochronne, które będziemy  bezpłatnie rozprowadzać w okresie poświątecznym – przy pomocy Druhów Strażaków z poszczególnych miejscowości – do domów i mieszkań.

Informuję dodatkowo, że maseczki można też zakupić samemu  w aptekach i sklepach na terenie gminy Rymanów lub uszyć we własnym zakresie.

Życzę wszelkiego dobra od Zmartwychwstałego Chrystusa.
Wesołego  Alleluja!

                                                                                     Wojciech Farbaniec
                                                                                     Burmistrz Gminy Rymanów

10 kwietnia 2020r