Życzenia na Boże Narodzenie

„Bóg jest tak potężny, że może stać się słaby i wyjść nam naprzeciw jako bezbronne dziecko, abyśmy mogli Go pokochać”. Benedykt XVI.

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego wszystkim Parafianom, naszym Drogim Gościom i Sympatykom Wspólnoty parafialnej w Klimkówce, tym którzy łączą się z nami przez internet w przeżywaniu Mszy Świętych życzę, aby Światło Betlejemskiej Nocy rozjaśniało drogi życia, ogrzewało ciepłem Bożej opieki i niosło pokój światu. Życzę aby czas przeżywanej pandemii ustąpił sile rodzącej się Dzieciny, która przynosi ulgę w cierpieniu i chorobie.

Niech obecność Bożego Syna przenika nasze serca nadzieją i miłością, a te niezwykłe świąteczne dni niech staną się czasem wytchnienia od codziennych trosk i niech odnowią w nas to, co najlepsze.

Niech Jezus Chrystus obdarzy Was swoim błogosławieństwem, miłością i pokojem w sercu.

Szczęść Boże

 Ksiądz Bogdan Kielar – proboszcz