Wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu

Od 4 lat w naszej Archidiecezji przemyskiej trwa wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. W każdy dzień inna Parafia przewodzi tej adoracji. W najbliższą środę 15 grudnia ta adoracja wypada w naszej Parafii. Początek Msza Święta o godzinie 8.00, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 16.45, po której Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

Główną intencją adoracji jest usilna prośba i modlitwa o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne oraz modlitwa za powołanych. Św. Jan Paweł II pisał: „Naszym podstawowym obowiązkiem jest bowiem modlić się do «Pana żniwa» za tych, którzy już teraz w sposób szczególny naśladują Chrystusa w życiu kapłańskim czy zakonnym, oraz za tych, których On w swoim miłosierdziu nie przestaje powoływać do tych ważnych posług w Kościele” (Jan Paweł II, Orędzie na XLI Światowy Dzień Modlitw o Powołania, nr 1).

Zachęcam do adoracji indywidualnej w dowolnym czasie. 

Godziny adoracji Róż Różańcowych

Lp

Godzina

Adoracji

Róża Różańcowa

Osoba odpowiedzialna

1

9.00-10.00

Róża św. Barbary

Róża św. Jadwigi

Bożena Penar

Władysława Penar

2

10.00-11.00

Róża św. St-wa Kostki

Róża św. Antoniego

St-w Józefowicz

Penar Władysława

3

11.00-12.00

Róża św. Agnieszki

Róża św. Anny

Maria Barć

Elżbieta Walus

4

12.00-13.00

Róża św. Moniki

Róża św. Marii Magdaleny

Michalina Korfanty

Elżbieta Bolanowska

5

13.00-14.00

Róża św. O. Pio

Róża św. Faustyny

Lesława Penar

Irena Kasperkowicz

6

14.00-15.00

Róża św. Weroniki

Róża św. Jana Pawła II

Róża św. Marty

Weronika Hanus

Marian Penar

Maria Wais

7

15.00-16.00

Róża św. Maksymiliana

Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Jan Krukar

Teresa Cypcar

8

16.00-17.00

I Róża św. Rity

II Róża św. Rity

Róża Św. A. Boboli

Jolanta Rajnik

Aneta Grzesik

Lucyna Penar