Boże Ciało

8 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Tradycyjnie w tym dniu organizuje się procesje z Najświętszym Sakramentem. Ołtarze niech będą symboliczne i skromne. Przeżyjmy wtedy nasze dziękczynienie za Dar Eucharystii. Trasa procesji będzie biegła ulicą Zdrojową, od Kościoła do skrzyżowania z ulicą Słoneczną i Kwiatową. Proszę także o przygotowanie poszczególnych Ołtarzy:

Ołtarz I  – Koło Księdza Prałata (nowa plebania) – Przygotowują sąsiedzi, Akcja Katolicka i Róża Świętego Andrzeja Boboli.

Ołtarz II – koło Pani Elżbiety Wais  przygotowują sąsiedzi, Caritas Parafialna oraz 1 i 2 Róża Świętej Rity.

Ołtarz III – Koło skrzyżowania ulic Zdrojowa, Słoneczna i Kwiatowa (III Stacja Drogi Krzyżowej) – przygotowują sąsiedzi z tych ulic oraz 3 i 4 Róża Świętej Rity .

Ołtarz IV – Koło Kościoła – Róże Różańcowe męskie i Grupa Świętego Michała Archanioła.