„Godzina Łaski”

„JAM JEST Niepokalanym Poczęciem, Matka Wszech Ułaskawień i Łask oraz Matka Mojego Ukochanego Syna Jezusa. Chcę żebyście uznali mnie, jako Mistyczną Różę. Chcę żeby 8 grudnia każdego roku w południe przeprowadzali „Godzinę Łaski”.

 

Niewiele osób w naszym kraju słyszało o objawieniach Matki Bożej w Montichiari-Fontanelle we Włoszech. Powierniczką objawień była Pierina Gilli, pielęgniarka z miejscowego szpitala i to właśnie jej Maryja przekazała wyjątkową prośbę. Zawierała ona wskazanie, by w dzień jej Niepokalanego Poczęcia, czyli 8 grudnia, obchodzono Godzinę Łaski.

Co Maryja powiedziała o Godzinie Łaski? „Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga” – przekazała Maryja w swojej obietnicy.

W piątek 8 grudnia, o godzinie 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, Różaniec, a o godzinie 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza o godzinie 17.00.

W tym dniu jeszcze Msza o godzinie 8.00.

Pamiętajmy, że godzina łaski, o którą prosiła Matka Boża trwa od godziny 12.00 do 13.00. W tym czasie, w miejscu gdzie jesteśmy, w pracy czy odpoczynku, w drodze czy na spacerze, zwracajmy się do niej w modlitwie, a swoją obecnością potwierdźmy to o godzinie 16.00 w naszym Kościele.