Zaproszenie

W dniu 3.05.2024r. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym w Rymanowie odbędzie się uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny z okazji Święta 3 Maja. Nabożeństwo poprzedzi przemarsz Pocztów Sztandarowych i zaproszonych gości, sprzed budynku rymanowskiego Domu Kultury – zbiórka uczestników uroczystości o godz. 14.45. Po mszy pod Pomnikiem Ofiar Systemów Totalitarnych złożone zostaną wieńce i wiązanki kwiatów. Do udziału w uroczystości zapraszają Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie.

Wszystkich zapraszamy również bardzo serdecznie 3.05.2024r. do Kina “Sokół” w Rymanowie, gdzie o godz. 17.00 odbędzie się pokaz filmu pt. “Jasło 44” – fabularyzowanego dokumentu przedstawiającego wojenną historię wysiedlonego, a następnie spalonego i zburzonego miasta.