Dzień Życia Konsekrowanego 2023

„Ofiarowanie Jezusa staje się wymowną ikoną całkowitego oddania własnego życia dla tych, którzy powołani są, aby odtworzyć w Kościele i w świecie, poprzez rady ewangeliczne «charakterystyczne przymioty Jezusa, dziewictwo, ubóstwo i posłuszeństwo»” (Vita consecrata, nr 1).

Drogie Siostry,

Święto Ofiarowania Jezusa w świątyni przez Maryję i Józefa jest okazją do zanurzenia się w tajemnicy ofiarowania Boga człowiekowi oraz człowieka Bogu.

W tym szczególnym dniu życzymy Wam, by dobry Bóg napełnił wasze serca głęboką pewnością, że zostały wybrane, aby kochać, wielbić Boga i służyć ludziom.

Niech Jezus będzie Waszą mocą, siłą i wytchnieniem, Niech pozwoli Wam zaznać Swojej przyjaźni, napełni radością i pociechą, pomaga przezwyciężyć chwile trudności.

Bóg zapłać za Waszą posługę w naszej parafii.

Ks. Proboszcz i Parafianie

ListNaDzienZyciaKonsekrowanego (1)